Бюджет 2020

Матеріально-технічне забезпечення

Всі групи закладу дошкільної освіти в достатній кількості забезпечені м'яким та твердим інвентарем, постільною білизною та посудом.

Система освітлення відповідає вимогам Санітарного регламенту для закладів дошкільної освіти.

Фізкультурне обладнання безпечне для використання в роботі і знаходиться в належному стані.

Для музично-спортивної зали придбано:

• акустична система (колонка);
  • музикальний центр SONY;

спортивне обладнання:

• мат гімнастичний (4 шт.);
  • модульний набір «Ромашка» (2 шт.);
  • модульний набір «Трикутник» (2 шт.);
  • дуги для підлізання кольорові комплекти (2 шт.);
  • тренажер «П’яточки» (2 шт.);
  • лавка гімнастична (4 шт.);
  • гімнастична палка з стрічкою (10 шт.).

Кожного року плануються та реалізуються заходи щодо зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази закладу. Так, протягом 2019–2020 року проведено ремонтні роботи в групах, кабінетах вузьких спеціалістів встановлено 2 пандуси для дітей з фізичними вадами. Біля входу до харчоблоку облаштований навіс відповідно до вимог HACCP. На виконання припису Держпротспоживслужби проведено капітальний ремонт пральні. Виготовлено шафи для зберігання підсобного інвентарю в групах.

У 2020 році кабінети практичного психолога, музичного керівника, інструктора з фізичного виховання, соціального педагога поповнено дидактичними посібниками, обладнанням для індивідуальних та підгрупових занять з дітьми, оновлені технічні засоби навчання (ТЗН).

Протягом року в чотирьох групах ЗДО зроблено косметичні ремонти з використанням сучасних будівельних матеріалів.

Матеріальна база дошкільного закладу у задовільному стані.

Для роботи з дітьми заклад дошкільної освіти забезпечений необхідним обладнанням згідно з Примірним переліком ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти (наказ МОН України від 19.12.2017 №1633).

З метою повноцінного забезпечення освітнього процесу з урахуванням сучасних вимог, щорічно оновлюється навчально-методична фахова література. Крім психолого-педагогічної, методичної, дитячої літератури оновлено довідкові посібники, придбано альбоми з образотворчого мистецтва, народно-прикладного мистецтва та ін.

У 2019 році було проведена передплата фахових видань видавництва МСFR: «Практика управління дошкільним закладом», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Музичний керівник», «Практичний психолог», «Медична сестра дошкільного закладу»,  «Соціальний педагог», «Дитячий садок», «Джміль», «Палітра педагога», «Бібліотечка вихователя дитячого садка», «Методична скарбничка вихователя».

Оновлено дидактичні засоби та обладнання: аудіовізуальні (мультимедійна дошка, ноутбук, телевізор, музичний центр, магнітофон відеофільми); набори дидактичних ігор (лото, доміно, пазли та ін); набори сюжетних та предметних картинок, лепбуки та ін.

З метою оновлення та поповнення розвивального середовища в групових осередках було придбано: зразки народно-вжиткового мистецтва; художні засоби (олівці, фарби, крейди, папір, пластилін, глину та ін); обладнання для дитячих театральних студій (костюми, декорації, ширми, маски та ін) іграшки, дидактичні ігри, дитячу літературу та ін.