З 09.11.2020 по 13.11.2020 року у ЗДО «Світлячок» було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху»

Метою проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо–транспортного травматизму.

Метою проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.