Вітання з професійним святом!

Вся педагогічна спільнота та колектив закладу дошкільної освіти «Світлячок» Новоолександрівської сільської ради 27 вересня відзначає професійне свято «День українського дошкілля» під дороговказом і гаслом великого українського педагога Василя Сухомлинського «Серце віддам дітям».
Всіх нас зі святом, дорогий Світ Дитинства! Велич і значущість нашої праці неоціненна. Всі ми люди з великої літери.
Бажаємо всім нам безмежної любові до дітей та своєї професії, міцного здоров’я, терпіння, життєвої сили, натхнення, творчості, миру та злагоди! Не втомлюватися від дитячого галасу, а тільки разом з маленькими бешкетниками радіти кожному новому дню, особистого щастя та родинного тепла!
Нехай Вас ніколи не покидає рішучість, оптимізм і удача!