«Увага! Діти на дорозі!» (21.09.2020 – 02.10.2020)

В рамках двотижневика «Увага! Діти на дорозі!» (21.09.2020 – 02.10.2020) 23 вересня 2020 року вихованців закладу дошкільної  освіти «Світлячок» Новоолександрівської сільської ради відвідала поліцейська служба 102.
Головна мета зустріч і – дати можливість зрозуміти і пояснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний; виховувати у дітей повагу до професії поліцейського.
Едуард Рубенович у ігровій формі разом із малечею закріпив кольори світлофору та дорожні знаки. Вихованців садочку вразили правоохоронця своїми дивовижними знаннями з правил дорожнього руху.
 По завершенню захоплюючої зустрічі дошколята подякували  за можливість побачити реальну діяльність поліцейських, подарувавши Едуарду Рубеновичу на згадку малюнки та привітали віршами. Такого роду заходи дають змогу дітям навчитися особистій безпеці, краще зрозуміти усю важливість професії поліцейського, а комусь, можливо, в майбутньому обрати цю професію.