Підвищуємо професійний рівень педагогів

09.12.2020 в ЗДО «Світлячок» Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області вихователем групи дітей раннього віку Ларисою Зубач та вихователями груп дітей старшого віку Світланою Візир, Наталією Переяслав були проведені показові заняття «У пошуках Сонечка», «Подорож у країну Добра», «Природа нам, як рідний дім», з метою з’ясування якісного рівня професійної кваліфікації та підвищення компетентності вихователів, обміном педагогічним досвідом, вмінням планувати та організовувати освітній процес, створювати позитивну атмосферу в групі, організовувати взаємодію між дітьми в різних ситуаціях.